Novinky.cZ

Kočkopes s příměsí koně a králíka ztělesňuje ideál domácího zvířete

19. srpna 2009 v 15:19 | Medlin (._.)

Kočkopes s příměsí koně a králíka ztělesňuje ideál domácího zvířete

Britové mají jasno a anketa, která měla dát nový náhled na otázku, zda je lepším mazlíčkem pes či kočka, má pozoruhodný výsledek. Ideální domácí zvíře Britů by bylo ze 49 procent pes a z 35 procent kočka. Takového dominantního kočkopsa by pak měl doplnit z devíti procent kůň a ze sedmi procent králík.
Toto je Equicanigattus, ztělesněný ideál zvířecího mazlíčka mezi Brity

Koktavý američan se chce oženit se svým polštářem

19. srpna 2009 v 15:17 | Medlin (._.)

Koktavý Afričan se chce oženit se svým polštářem


Nigerijec Okeke Ikechukwu (26) si stýská, že se mu kvůli hroznému koktání nedaří najít si přítelkyni. Rozhodl se tedy vzít si "za manželku" svůj polštář. Okeke, který pracuje jako dělník, říká, že má velké problémy mluvit se ženami.

Americké řidičce spadla z nebe na auto ryba

19. srpna 2009 v 15:08 | Medlin (._.)

Americké řidičce spadla z nebe na auto ryba

Kuriózním způsobem přišel k úhoně automobil turistky v americkém vnitrozemském státě Ohio. Přední sklo vozu rozbila ryba, která spadla z nebe. Informovala o tom agentura AP.

Američanovi hrozí za zívání půlroční vězení

19. srpna 2009 v 15:07 | Medlin (._.)

Američanovi hrozí za zívání půlroční vězení


Třiatřicetiletý Američan Clifton Williams sedí ve vazbě za pohrdání soudem, což projevil zíváním. Pokud se soudce nerozhodne trest odvolat, posedí si Williams ve věznici půl roku. Informovala o tom agentura AP.

Kokršpaněl přežil dva pády z útesů a ještě si doplaval míli pro pomoc

19. srpna 2009 v 15:02 | Medlin (._.)

Kokršpaněl přežil dva pády z útesů a ještě si doplaval míli pro pomoc


Známé úsloví říká, že má kočka několik životů. Někdo tvrdí, že sedm, jiní si stojí za číslem devět. Ale i psi mají více životů, jak ukazuje kokršpaněl Buddy z Velké Británie. Ten přežil dva pády z útesu a ještě si čubičkou doplaval pro pomoc k jeden a půl kilometru vzdálené jachtě.

Penzistka žaluje supermarket, spadl jí na hlavu ananas

19. srpna 2009 v 15:00 | Medlin (._.)

Penzistka žaluje supermarket, spadl jí na hlavu ananas


Britské Tesco musí čelit žalobě 76leté důchodkyně Mary Raimové, které spadl před rokem na temeno hlavy padající ananas. Penzistka tvrdí, že od incidentu začala trpět bolestmi hlavy a krku, což je také důvod, proč obchodní dům žaluje. Nicméně nehoda se stala ve skotském městečku Lochee již před rokem a obchodní dům byl mezitím uzavřen.

Odhozená svatební kytice sestřelila letadlo

15. července 2009 v 8:47 | Medlin (._.)

Odhozená svatební kytice sestřelila letadlo

Tradiční házení nevěstiny kytice skončilo v Itálií nehodou. Pugét vyhozený z letadla skončil v motoru stroje, a ten se následně zřítil. Informoval o tom list Corriere della Sera.

Letadlo muselo nouzově přistát, jeden z pasažérů se neustále svlékal

15. července 2009 v 8:46 | Medlin (._.)

Letadlo muselo nouzově přistát, jeden z pasažérů se neustále svlékal

Keith Wright (50) se během letu z Charlotte v Severní Karolíně do Los Angeles svlékl. Když se ještě navíc začal vzpouzet letušce, která se ho snažila zahalit dekou, rozhodl se pilot nouzově přistát na jiném letišti.

Výherkyně loterie ze strachu z prokletí věnovala peníze žebračce

15. července 2009 v 8:45 | Medlin (._.)

Výherkyně loterie ze strachu z prokletí věnovala peníze žebračce

O výhře v loterii, která by člověku změnila život, sní asi každý. Málokdo by však asi na šťastná čísla sázel, kdyby si nechtěl výhru ponechat. Přesto však jedna žena v Nigérii vsadila, vyhrála a... darovala svou výhru žebračce.

Dívka měla ve svých 12-ti letech už 25x zlomené nohy

15. července 2009 v 8:44 | Medlin (._.)

Dívka měla ve svých 12 letech už 25krát zlomené nohy

Mónika Feketeová z maďarské obce Tényő u města Győr dostala přezdívku "porcelánová panenka". Má natolik křehké kosti, že za 12let svého života měla 25krát zlomené nohy. Maminka ji do školy vozí v kočárku, nesmí si hrát s dětmi, aby se nezranila. Musí si dávat pozor na každý pohyb a ohleduplní musí být všichni kolem ní. Většinu času tráví čtením, skládáním puzzle a miluje počítačové hry.

Zásah bleskem zbavil ženu nevyléčitelné nemoci

15. července 2009 v 8:42 | Medlin (._.)

Zásah bleskem zbavil ženu nevyléčitelné nemoci

O obrovském štěstí může mluvit 51letá Srbka Nada Acimovičová. Ženu ve středním věku totiž trefil blesk. Žena však neutrpěla žádná vážná zranění, a jako zázrakem ji úder bleskem ještě zbavil srdeční arytmie, která je běžně takřka nevyléčitelná.

Posedlost králíčky dostala Američanku na tři měsíce do vězení

15. července 2009 v 8:41 | Medlin (._.)

Posedlost králíčky dostala Američanku na tři měsíce za mříže

Američanku z Oregonu posedlou králíčky poslal soud na tři měsíce do vězení poté, co ji před časem policie v jednom hotelovém pokoji nachytala ve společnosti desítek králíků. Žena byla v podmínce, která výslovně stanovovala, že se králíkům musí vyhýbat.

Internetová diskuze skončila ukousnutým uchem

15. července 2009 v 8:40 | Medlin (._.)

Internetová diskuse skončila ukousnutým uchem

Vzrušený internetový chat mezi dvěma ženami v Kolíně nad Rýnem přerostl ve fyzickou inzultaci, která skončila ukousnutým uchem. Útočnice putovala do cely a napadené se lékaři pokusili boltec přišít zpět. O kuriózním případu v pátek informovala kolínská policie na svých internetových stránkách.

Dcera prý otěhotněla jen při koupání v bazénu

15. července 2009 v 8:16 | Medlin (._.)

Matka žaluje hotel. Třináctiletá dcera prý otěhotněla jen při koupání v bazénu

Polka Magdalena Kwiatowska se soudí s egyptským hotelem. Je přesvědčená, že její dcera otěhotněla z plavání v bazénu, který užívají jak muži, tak ženy. Bizarní představa o tom, jak se dá otěhotnět, vyšla najevo, když se Magdalena Kwiatowska začala soudit o kompenzaci pro svou třináctiletou dceru.

Fotograf přistihl Obamu s očima na pozadí delegátky

15. července 2009 v 8:14 | Medlin (._.)

Fotograf přistihl Obamu s očima na pozadí delegátky

Státníci to nemají na veřejnosti lehké, což o prezidentovi Spojených států na vrcholné zahraniční konferenci platí dvojnásob. Objektivy fotografů na něj mířily z každého úhlu také ve čtvrtek na summitu skupiny zemí G8 v italské Aquile. Fotograf agentury Reuters ho při tom zachytil, jak hledí na pozadí brazilské delegátky.

Důchodkyně napadla manžela za zkritizování brambor

15. července 2009 v 8:07 | Medlin (._.)

Důchodkyně napadla manžela, který zkritizoval nedovařené brambory

Meredith Hart Mulcahyová (66) byla na Floridě zatčena poté, co napadla svého jednasedmdesátiletého druha, který si stěžoval na její vaření. Šerif to klasifikoval jako napadení. Pracovníci šerifovy kanceláře potvrdili reportérům AP, že se muž začal se svou družkou hádat kvůli nedovařeným bramborám a spálenému chlebu.

Tlouštík --> idol žen :D

15. července 2009 v 8:05 | Medlin (._.)

Tlouštík shodil 180 kilogramů a stal se idolem žen

Američan David Smith (32) prožívá příběh jako z hollywoodského filmu. Není to tak dlouho, co byl nyní pohledný muž panic, vážil asi 280 kilogramů a chtěl zemřít. Pak se ovšem poznal s místním moderátorem a fitness instruktorem Chrisem Powellem, který se mu rozhodl pomoci. A tak začal jeden z největších přerodů, které se kdy obézním lidem kdy povedly.

Lupič nutil oběti, aby poslouchaly jeho příšerný zpěv

20. května 2009 v 19:47 | Medlin (._.)

Lupič nutil oběti, aby poslouchaly jeho příšerný zpěv

Mexický lupič Vicenta Fernandez, který se nedal ani prasečí chřipkou odradit od "styku s veřejností", se do akce oblékl jako zpívající kovboj. Okrádal chodce, hrozil jim mačetou, a co je nejhorší - nutil je poslouchat, jak zpívá.

Parašutista neotevřel včas padák, pád z dvou tisíc metrů však přežil

20. května 2009 v 19:46 | Medlin (._.)

Parašutista neotevřel včas padák, pád z dvou tisíc metrů však přežil

O obrovském štěstí může mluvit 31letý parašutista James Boole, který s vážnými zraněními přežil v Rusku pád z dvou tisíc metrů. Věnoval se tzv. skydivingu - extrémnímu sportu podobnému parašutismu. Při této adrenalinové zábavě skáčou nadšenci z různých míst, ale místo toho, aby si otevřeli padák ihned, tak letí dlouho volným pádem a teprve krátce před přistáním padák otevřou.

Ředitel pohřebního ústavu našel 400 let starou mumii kočky

2. května 2009 v 13:15 | Medlin (._.)

Ředitel pohřebního ústavu našel čtyři sta let starou mumii kočky

Renovace domů přinášejí různá překvapení. Když se pustil Brit Richard Parson (42) do rekonstrukce svého stovky let starého domu, zřejmě nečekal, že v základech svého historického domku objeví neuvěřitelně zachovalou mumii kočky. Ta je stará přibližně čtyři sta let.

Muž našel v autě králíka se dvěma čumáky

23. dubna 2009 v 17:42 | Medlin (._.)

Muž našel v autě králíka se dvěma čumáky

Neobvyklou anomálii - králíka se dvěma čumáky - objevil v dodávce zvířat zaměstnanec zverimexu v americkém Milfordu. Oba čenichy mají dvě nozdry a králík s nimi prý normálně jí a pije. I jinak se chová normálně a hopká stejně jako jeho kamarádi.

Simpsonovi budou na amerických poštovních známkách

23. dubna 2009 v 17:41 | Medlin (._.)

Simpsonovi budou na amerických poštovních známkách

Simpsonovi jsou americkým národním fenoménem stejně jako třeba bývalí prezidenti. Dokazuje to fakt, že stejně jako u největších amerických státníků umístí pošta na známky také portréty hlavních hrdinů animovaného seriálu.

Simpsonovi jsou slavní třeba jako Beatles.

Chorvatská slepice snáší zelená vejce

23. dubna 2009 v 17:40 | Medlin (._.)

Chorvatská slepice snáší zelená vejce

Ideální slepice pro období Velikonoc, to je slepice Fata. Ta totiž nesnáší obyčejná vejce, ale zářivě zelená. Zejména v období, kdy malé děti běhají s pomlázkami a snaží se vykoledovat si nějaká barevná vajíčka, je tato schopnost více než výhodná. Její majitel toho umí také patřičně využít.

Chorvatský farmář ukazuje zelené vajíčko v porovnání s obyčejným.

,,Staronový" druh kočkovité šelmy?

23. dubna 2009 v 17:38 | Medlin (._.)

Anglií se toulá neznámá strašně obrovská kočkovitá šelma, dokazuje fotografie

Fotografie stvoření připomínajícího pantera, jak klidně pozoruje dění nedaleko lesa, vyděsila celou Velkou Británii. Zdá se, že jde o první průkaznou fotografii dokazující, že v britských lesích žije neznámý druh kočkovité šelmy, která se úspěšně vyhýbá člověku.

Snímek, který pořídil mobilem elektrikář Paul Keehn

Matka příliš často telefonovala synovi a dostala za to pokutu

23. dubna 2009 v 17:36 | Medlin (._.)

Matka příliš často telefonovala synovi a dostala za to pokutu

Ženě, která dva a půl roku bombardovala svého syna telefonáty, vyměřil rakouský soud pokutu za jeho pronásledování. O případu informovala rakouská média.
 
 

Reklama